Komfortní mikrobus VW Caravelle T 6.1

  • 7 osob + řidič
  • komfortní sedadla s pásy
  • klimatizace – tří zónová
  • prodloužená verze mikrobusu
  • největší zavazadlový prostor ve své třídě
  • závěsné zařízení

Zpět na přehled vozů

Pohodná a bezproblémová doprava

VIP akce

Pro skupiny soukromých osob nabízíme zvláště minibus a mikrobus pro přepravy na koncerty, divadelní představení, sportovní a různé společenské akce - výlety na kola, výlety za vínem apod.

Cestovní kanceláře

Nabízíme pronájem autobusu s řidičem pro veškeré druhy zájezdů cestovních kanceláří. Řidič bude Vaším plnohodnotným partnerem a můžete s ním koordinovat celý plánovaný výjezd.

Školní výlety

Ať už plánujete návštěvu divadla, poznávací výlet po památkách nebo krásách naší země, tábor nebo lyžařský výcvik, potřebujete pronájem autobusu. Děti spolehlivě a bezpečně odvezeme od školy, budeme k dispozici celý den a včas se vrátíme zpět.

Sportovní akce

Vlastní mikrobus je ideální způsob, jak se bez starostí dostat s přáteli nebo hosty na fotbalové, hokejové utkání případně jinou sportovní událost v Čechách nebo v okolních zemích. Zajistíme dopravu pro nejrůznější sportovní týmy. Využijte pronájem autobusu s řidičem

Využijte našich služeb při zajišťování dopravy pro hotely, kongresy a sjezdy.

Zejména mikrobus pro 7 osob, který má zvýšenou kapacitu zavazadlového prostoru je vhodný pro přepravy na letiště v Praze, Mnichově, Vídni a Norimberku.Kontaktujte nás

Pokud máte jakýkoliv dotaz, nebo potřebujete zpracovat nabídku na Vámi plánovanou cestu, zavolejte na číslo +420 724 280 505 nebo vyplňte následující formulář. Ozveme se Vám zpět, co nejdříve.